+420 775 78 77 72

info@bkpneu.cz

Dnes máme otevřeno do16:30

Jsme <strong>ostravští specialisté</strong> na stínící techniku

  • Úvod
  • Jsme <strong>ostravští specialisté</strong> na stínící techniku

Pro svou odbornost, dosaženou právě neocenitelnými praktickými zkušenostmi, jsme dnes vyhledávanými partnery předních českých, ale i zahraničních výrobců stínicí techniky, kteří se na nás obrací se zadáváním zakázek odborných montáží interiérových žaluzií i rolet, venkovních žaluzií a rolet, markýz, ale také sekčních i rolovacích garážových vrat.

Provádíme dodávky a montáž především v Moravskoslezském kraji a okolí. Naše produkty vyrábíme z kvalitních materiálů s propracovanou kombinací lidského umu a moderními výrobními technologiemi. Stínicí technika MINIROL obstojí při každodenní zátěži, usnadní vám i zpestří život. U každého produktu, který opouští naši výrobu, dochází k výstupní kontrole. Opakovaně jsme získali certifikát řízení jakosti ISO 9001, což potvrzuje, že veškeré naše výrobní i řídící procesy odpovídají náročným požadavkům a předpisům.

Moderní designSledujeme, kam směřují kroky moderní architektury, a velmi rychle přizpůsobujeme naše výrobky těmto trendům.  Ať už se jedná o materiálové, tvarové či technologické trendy.

Certifikování partneřiSoučástí partnerské sítě MINIROL jsou pouze proškolené a zkušené firmy či montážníci. Postarají se o vás počínaje zajištěním návrhu nejvhodnějšího řešení stínění pro váš domov, následné montáži výrobků a s tím spojeným záručním a pozáručním servisem

© ARSYLINE 2024
Upozornění

Zavřít